Sposoby dostawy

Dokładamy wszelkich starań do bezpiecznego pakowania kupionych u nas przedmiotów. Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 13:00 i na produkty oznaczone jako "Wysyłka 24h" - wyślemy je jeszcze w tym samym dniu roboczym.

Na stronie każdego produktu podana jest jego dostępność oraz czas wysyłki wyrażony w godzinach lub dniach roboczych. W przypadku zakupu jednocześnie przedmiotu z dłuższym terminem realizacji i przedmiotów dostępnych od ręki - tych drugich nie wysyłamy wcześniej, całe zamówienie oczekuje na skompletowanie.

Przesyłka kurierska

Przesyłki kurierskie wysyłamy za pomocą firmy InPost Kurier. Zazwyczaj paczka zostaje dostarczona na drugi dzień roboczy od daty wysłania, natomiast w popularnych terminach (np. okres świąteczny) ten czas może wydłużyć się o 1-2 dni.

Paczkomaty InPost

Paczkomaty to tania i popularna forma dostawy. Jeżeli wybrałeś ten sposób odbioru zamówienia to przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie Paczkomacie w przeciągu paru dni roboczych od momentu gdy ją nadamy, zazwyczaj jest już na następny dzień.

Poczta Polska

Jeśli zamówiłeś 1-2 sztuki małych przedmiotów to będziesz mógł wybrać list polecony jako formę dostawy. Jest to najtańszy sposób dostawy jeśli zależy Ci na cenie. Sam będziesz mógł zdecydować, czy będzie to list ekonomiczny, czy priorytetowy.

Copyright © 2021 BRU.PL

Kable USB, ładowarki, powerbanki, uchwyty na smartfony, akcesoria gamingowe

Visa, MasterCard, Blik, banki