Jak zwiększyć zarobki

Publikujemy twoje artykuły w sposób maksymalizujący ich potencjał zarobkowy, jednak istnieje kilka czynności, dzięki którym twoje zarobki potrafią się znacznie zwiększyć. Poniżej przedstawiamy kilka sugestii

Pisz więcej artykułów

Tworząc systematycznie nowe artykuły twoje zarobki proporcjonalnie wzrastają - im więcej unikalnych treści stworzysz, tym więcej zarobisz. Aby zachęcić cię do zwiększonej aktywności postanowiliśmy nagradzać użytkowników, którzy mają w swoim portfolio 100 lub więcej artykułów - po osiągnięciu tej poprzeczki twój współczynnik wyświetlania reklam wzrośnie o 10%!

Próbuj pisać o popularnych tematach

Niektóre tematy są bardziej popularne od innych i generują większą ilość czytelników, czyli zwiększają twoje zarobki. Niestety nie ma sprawdzonego sposobu, aby otrzymać listę takich tematów - trzeba się ręcznie przyglądać, czego ludzie szukają i o czym chcą czytać.

Dziel się swoimi treściami

Wysyłaj linki do swoich artykułów znajomym i rodzinie. Dodawaj je również na forach dyskusyjnych, do których należysz i na blogi lub inne strony internetowe. Twoje zarobki są proporcjonalne do popularności twoich treści, więc możesz pomóc swojemu artykułowi wypłynąć na ocean internetu by zdobyć nowych czytelników. Korzystaj z portali społecznościowych, komunikatorów internetowych i swojego maila, ale pamiętaj, aby zawsze działać zgodnie z regulaminami w/w serwisów.

Zdobądź nowych użytkowników na BRU.pl

Aby umożliwić ci zwiększenie swoich zarobków o kolejne 10% przygotowaliśmy program partnerski, który polega na polecaniu innym osobom serwisu bru.pl. Gdy osoby z twojego polecenia napiszą w sumie co najmniej 100 artykułów otrzymasz bonus w postaci zwiększonego współczynnika wyświetlania twoich reklam.